وزیر بهداشت خبر داد؛

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان فریدون شهر تأمین شد

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان فریدون شهر تأمین شد به گزارش بیمارستان دی اصفهان _ وزیر بهداشت اظهار داشت: دستگاه س تی اسکن بیمارستان فریدونشهر تأمین شده و این بیمارستان احتیاج به درمانگاه تخصصی و بخش دیالیز دارد که اعتبارات آن اختصاص می یابد.به گزارش بیمارستان دی به نقل از مهر، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنجشنبه در بیست و پنجمین سفر استانی هیأت دولت در اصفهان بعنوان نماینده رئیس جمهور در شهرستان فریدن و فریدون شهر حضور دارد.
وی در حاشیه سفر خود در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به برنامه وزارت بهداشت برای استخدام ۲۲ هزار پرستار در سطح کشور عنوان کرد: سال جاری از ۱۲ هزار تخت بیمارستانی جدید بهره برداری می شود و حتما پرستاران عزیزی که در دوران کرونا مجاهدت کردند و رهبر معظم انقلاب بر تقدیر از آنها تاکید داشتند، مشمول اولویت در استخدام می شوند که پیشنهاد همکاران ما، اختصاص ۲۰ امتیاز ویژه به این عزیزان در آزمون استخدامی است.
عین اللهی درباره حضور خود در شهرستان فریدونشهر، اظهار داشت: عشایر این منطقه، زحمات فراوانی متحمل می شوند و شهرنشینان از دسترنج این عزیزان استفاده می نمایند. بخشی از مشکلات شهرستان فریدونشهر به حوزه سلامت باز می گردد که اقدامات لازم در این خصوص انجام می شود و سایر مشکلات را به وزارت خانه ها و دستگاههای اجرایی دیگر منعکس می نماییم.
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه دستگاه سی تی اسکن بیمارستان رسول اکرم (ص) فریدونشهر تأمین شده است، اظهار داشت: بیمارستان احتیاج به درمانگاه تخصصی، بخش دیالیز و طرح گسترش دارد که اعتبارات آن از جانب وزارت بهداشت تأمین می شود.


منبع:

1401/03/28
10:00:25
5.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان