وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی:

پزشكان متخصص در بیمارستان های ماهشهر مستقر می شوند

پزشكان متخصص در بیمارستان های ماهشهر مستقر می شوند بیمارستان دی: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: برای نیروی متخصص، نیروی پرستار و پیراپزشك امكانات را برای منطقه فراهم می نماییم.به گزارش بیمارستان دی به نقل از مهر، سعید نمكی قبل از ظهر امروز در حاشیه افتتاح پروژه های درمانی در بندرماهشهر در جمع خبرنگاران اظهار نمود: مشكلاتی همچون كمبود نیروی انسانی و مجزا شدن شبكه بهداشت و درمان بندر امام خمینی(ره) از در ماهشهر وجود دارد كه در وزارت بهداشت و وزارت كشور مسائل را دنبال و بررسی می نماییم.
وی اضافه كرد: امروز چندین پروژه كه با كمك خیران و مشاركت وزارت بهداشت ساخته شد، راه اندازی شد. همین طور از پروژه های دیگر در منطقه و بخش اورژانس بیمارستان بازدید صورت گرفت.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اشاره كرد: برای نیروی متخصص، نیروی پرستار و پیراپزشك امكانات را برای منطقه فراهم می نماییم.
نمكی اشاره كرد: متولی اصلی سلامت جامعه ما هستیم اما تنها ۲۰ درصد تولیت در اختیار ما است و با تعدد مراكز تصمیم گیری در حوزه بهداشت و درمان مواجه هستیم اما در نظر داریم از امكانات سایر سازمان ها همانند نیروهای مسلح، شركت نفت، وزارت نفت برای تكمیل روند یكپارچه درمان و خدمات رسانی به مردم استفاده نمائیم.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی عنوان كرد: می خواهیم با یك سازوكار جدید از همه امكانات كشور برای خدمات رسانی به مردم استفاده نمائیم.
وی با بیان این كه با تجمیع مراكز درمانی ضریب كارایی مجموعه های درمانی موجود بالاتر می رود، افزود: همین طور هزینه های كمرشكن كه بر دوش مجموعه های درمانی است كاهش پیدا كند، از طرفی مردم خدمات بیشتری را از كلیه امكانات موجود در كشور دریافت می كنند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با اشاره به حوادث زیاد در ناحیه صنعتی ماهشهر و نبود بیمارستان سوانح سوختگی در این شهر، اظهار داشت: امكان ساخت بیمارستان سوانح سوختگی در هر مكانی وجود ندارد؛ یكی از مباحث مهم توسعه اورژانس به منظور خدمات رسانی سریع تر در سطح شهر بندر ماهشهر است.
نمكی تصریح كرد: در كنار اورژانس ها باید امكانات اولیه برای تثبیت بیمار سوختگی وجود داشته باشد كه در حال انجام این مساله هستیم. سپس بیمار سوختگی به مراكز درمانی مجهزتر در سطح استان ارجاع داده می شوند.

1397/11/27
14:21:35
5.0 / 5
4401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان