كولیوند اعلام كرد

آمادگی ۵۵۰۰ آمبولانس، عرضه خدمات دندانپزشكی به مسافران نوروزی

آمادگی ۵۵۰۰ آمبولانس، عرضه خدمات دندانپزشكی به مسافران نوروزی بیمارستان دی: رئیس سازمان اورژانس كشور اظهار داشت: تعداد ۵۵۰۰ آمبولانس، ۴۱ فروند اورژانس هوایی، ۳۳۰ موتور آمبولانس و ۴۱ اتوبوس آمبولانس همچون تجهیزات ما برای طرح نوروزی ۹۸ است.به گزارش بیمارستان دی به نقل از مهر، پیرحسین كولیوند، بامداد چهارشنبه در رزمایش بزرگ خدمات سفر نوروز ۹۸، اظهارداشت: اورژانس كشور برنامه های متنوعی را برای آسایش و آرامش هموطنان در نظر گرفته است.
وی اضافه كرد: در سازمان اورژانس كشور تلاش می نماییم با استفاده از تمام توان و ظرفیت خود و همینطور همكاری با سایر نهادهای مربوطه، تعداد تلفات جاده ای را كاهش دهیم.
رئیس سازمان اورژانس كشور با اشاره به تجهیزات در نظر گرفته برای طرح نوروزی ۹۸ اظهار داشت: تعداد ۵۵۰۰ آمبولانس، ۴۱ فروند اورژانس هوایی، ۳۳۰ موتور آمبولانس و ۴۱ اتوبوس آمبولانس همچون تجهیزات ما برای طرح نوروزی ۹۸ است.
كولیوند خاطرنشان كرد: بیشتر از ۶۰۰ كمپ نوروزی را در ۳۰ كیلومتری شهرها به سبب اینكه ۶۰ درصد تصادفات در این نقاط رخ می دهد، بوجود آورده ایم تا بتوانیم اگر خدایی نكرده تصادفی رخ داد در لحظات اولیه تصادف به مصدومان برسیم و تعداد تلفات جاده ای را كاهش دهیم.
وی افزود: در چارچوب بحث سلامت و پزشكی هم به همراه وزارت بهداشت كه فعال می باشند، به عرضه خدمات می پردازیم و نظارت كاملی را بر رستوران های بین جاده ای هم از نظر مواد اولیه سالم و هم نحوه پخت و پز آنها داریم.
كولیوند در انتها اظهار داشت: خدمات دندانپزشكی بعلاوه سایر خدمات ما در شهرستان ها در نوروز ۹۸ به صورت جدی پیگیری می شود و دندانپزشكان ما آماده عرضه خدمات به مسافران نوروزی هستند.

1397/12/25
12:02:37
5.0 / 5
4267
تگهای خبر: امداد , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان