معاون وزیر بهداشت:

روند كاری پرسنل شركت های آواسلامت با تغییری مواجه نخواهد شد

روند كاری پرسنل شركت های آواسلامت با تغییری مواجه نخواهد شد به گزارش بیمارستان دی معاون بهداشت وزارت بهداشت اظهار داشت: روند كاری پرسنل شركت های آواسلامت با تغییری مواجه نخواهد شد و در تمام كشور، می توان از خدمات آنها بهره برد.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا و بنابر اعلام وبدا، دكتر علیرضا رییسی درمورد برخی اخبار انتشار یافته در خصوص انحلال شركت های آوا سلامت و دفاتر خدمات سلامت اظهار نمود: تمامی دفاتر خدمات سلامت كه به خدماتی مانند نظارت های بهداشت محیط فعالیت داشته و یا پرسنل شركت های آواسلامت، مانند گذشته و با قوت به كار خود ادامه داده و خللی در روند عرضه خدمت آنها در سراسر كشور، ایجاد نخواهد شد.
وی با اشاره به اینكه نقد وارده بر كار این شركت ها، به مقوله موازی كاری، عدم شفافیت كافی، واگذاری خدمات و اجرا و نظارت، مربوط می شود، تصریح كرد: در حوزه عرضه خدمات بهداشتی و درمانی، تمامی پرسنل تحت پوشش این شركت ها، به كار خود ادامه داده و مشكلی نخواهند داشت.
معاون بهداشت وزارت بهداشت خاطرنشان كرد: طبیعی است كه برپایه برنامه ریزی های قبلی، جهت ارتقای كیفیت عرضه خدمات و بازبینی برخی دستورالعمل ها و فرآیندها، تغییراتی را اعمال خواهیم كرد، اما آنچه روشن است، اینكه روند كاری پرسنل شركت های آواسلامت با تغییری مواجه نخواهد شد و در تمام كشور می توان از خدمات این عزیزان بهره برد.1398/02/15
19:08:38
5.0 / 5
4274
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان