روایت وزیر بهداشت از نقش رهبری در مدیریت بحران كرونا

روایت وزیر بهداشت از نقش رهبری در مدیریت بحران كرونا بیمارستان دی: وزیر بهداشت، با اشاره به اهمیت نقش بی بدیل رهبر انقلاب در مدیریت بحران كرونا، اظهار داشت: بزرگ ترین دلگرمی های من در این روزها رهبری بودند.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر سعید نمکی با بیان این مطلب اضافه کرد: از خدا خواسته ام تا زنده هستم سایه بلند مقام معظم رهبری را از سر من کم نکند. وی با تاکید بر اینکه قدر و منزلت رهبر معظم انقلاب را در این ایام به خوبی و بیشتر از قبل فهمیدم، اظهار داشت: با فتوای رهبر انقلاب جان گرفتیم، محبتی که به کادر پزشکی کردند در تاریخ مملکت فراموش نخواهد شد. نمکی اظهار داشت: اگر این حمایت ها نبود مگر می توانستیم برخی از مراکز را ببندیم، مگر می شد نماز جمعه را تعطیل کرد، مگر می شد عتبات عالیات و آستانه های مقدس را تعطیل کرد. وزیر بهداشت و درمان یاد آور شد: ایشان به صحنه آمدند و فرمودند که هر چه ستاد گفت لازم الاجرا است، ایشان فتوای حکیمانه دادند و ما جان گرفتیم.

وی بیان کرد: وجود نازنین مقام معظم رهبری بزرگترین سرمایه و خیمه این نظام و یکی از بزرگترین دلگرمی های من در این ایام بود، بزرگمرد با منش والا در کنار ما ایستاد و این بسیار تعجب آور بود.


منبع:

1399/03/06
16:04:04
5.0 / 5
2660
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان