معاون استاندار:

استان مركزی و بخصوص اراك در وضعیت اخطار كرونایی

استان مركزی و بخصوص اراك در وضعیت اخطار كرونایی به گزارش بیمارستان دی مركزی معاون سیاسی استاندار مركزی با اشاره به اینكه استان مركزی و بخصوص اراك در وضعیت اخطار كرونایی قرار دارند، اظهار داشت: این وضعیت بسیار غیرپایدار است و هرگونه بی توجهی به پروتكل های بهداشتی باردیگر استان را به وضعیت قرمز بازمی گرداند.


بهروز اکرمی در گفت و گو با ایسنا، با تایید خروج استان مرکزی از وضعیت قرمز کرونایی اظهار نمود: برای اعلام وضعیت های مختلف کرونایی در استان ها شاخصهای آماری مد نظر قرار می گیرد و وزارت بهداشت بر طبق این شاخص ها تغییر وضعیت را اعلام می کند، اما گرچه استان مرکزی بر مبنای شاخصهای آماری از وضعیت قرمز عبور کرده، اما این به معنای رفع خطر نیست و ما همچنان در وضعیت اخطار به سر می بریم.
وی با تاکید بر اینکه تغییر وضعیت کرونایی در استان مرکزی در واقع به مویی بند است، اظهار نمود: در صورت کوچکترین تخطی از پروتکل های بهداشتی و کوچکترین بی توجهی به موارد بهداشتی تاکید شده، در کوتاهترین زمان ممکن باردیگر به وضعیت قرمز باز می گردیم.
اکرمی با اشاره به اینکه همگان شامل مردم و مسؤلان تلاش کردند تا از وضعیت قرمز خارج شویم، اظهار داشت: نباید باردیگر با رفتارهای غیرمنطقی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به وضعیت قرمز برگردیم.
وی با اشاره به ایام محرم اظهار نمود: در این ایام هم حفظ سلامت مردم بسیار مورد تاکید و مد نظر است، بخصوص اینکه حفظ سلامت مردم دستور اکید دین ماست، پس رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم های این ماه بسیار ضروریست چونکه در صورت بی توجهی به رعایت پروتکل ها هیچ تضمیمنی وجود ندارد که شرایط بدتر نشود.
اکرمی از مردم استان مرکزی بخصوص اراک خواست به پروتکل ها وفادار بمانند و عزاداران حسینی بیشتر از همیشه مساله رعایت سفارش های بهداشتی را جدی بگیرند و اظهار داشت: با افرادی که از این موارد تخطی کنند برخورد خواهد شد.
منبع:

1399/06/06
23:36:20
5.0 / 5
1866
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان