رییس جمعیت هلال احمر اعلام كرد

آمادگی بیش از یك میلیون جوان هلال احمری برای مقابله با كرونا

آمادگی بیش از یك میلیون جوان هلال احمری برای مقابله با كرونا به گزارش بیمارستان دی رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: از روزهای آغاز بیماری كووید19 همكاران ما در قالب كنترل خروجی شهرها در روزهایی كه مردم قصد سفر داشتند، همكاری مناسبی با حوزه سلامت داشتند و بیش از 21 میلیون نفر از مردم در آن طرح و 7 و نیم میلیون خودرو، مورد غربالگری قرار گرفتند.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، دکتر کریم همتی در مراسم امضای توافقنامه همکاری جمعیت هلال احمر با وزارت بهداشت که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، گفت: هر کجا که به دعوت همکاران مان در وزارت بهداشت نیاز به حضور جوانان داوطلب هلال احمر وجود داشته، این کار انجام شده و در کنار وزارت بهداشت بوده ایم.
وی ادامه داد: در چند روز گذشته طرح آمران سلامت با حضور بیش از ۱۳ هزار نفر از جوانان هلال احمر در بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ پایگاه در کشور اجرا شده و وظیفه آمران سلامت، تذکر و یادآوری موارد رعایت پروتکل ها و دستورالعمل ها به مردم است که خوشبختانه این طرح با استقبال خوبی روبرو شد.
رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد: امروز آمده ایم اعلام آمادگی نماییم که سازمان جوانان در کنار وزارت بهداشت می تواند باری از دوش هموطنان مان بردارد. جمعیتی بیش از یک میلیون نفر عضو سازمان جوانان هستند و حدودا در سراسر کشور حضور دارند و می توانند گام های مثبتی بردارند.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، همتی تصریح کرد: ایمان داریم که نه بضاعت ما نه بضاعت سایر کشورها برای مقابله با کرونا، کافی نیست و تمرکز ما باید بر آموزش و پیشگیری باشد و بدون شک همدلی بین وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر خواهد توانست بار بیماری و موارد مرگ و میر بیماران را در کشور کم کند و سبب آرامش خاطر نیروهای بهداشتی و درمانی در بیمارستانها شود.
منبع:

1399/08/25
20:51:39
5.0 / 5
1515
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان