فروش ژل های ضدعفونی كننده نامرغوب در فرانسه

فروش ژل های ضدعفونی كننده نامرغوب در فرانسه یك سازمان رسمی در فرانسه اعلام نمود كه بعضی از محصولات هیدروالكلیك به فروش رسیده در این كشور با معیارهای رایج منطبق نیست و برخی از آنها حتی می تواند خطرناك باشد.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، کارشناسان فرانسوی ۱۸۰ نوع از ژل ها و محلول های ضدعفونی کننده را در جریان بررسی های خود آزمایش کرده اند. آنها در جریان تحقیق خود آزمایش محصولاتی را که «مشکوک» ارزیابی می شدند در اولویت قرار دادند.
بنا بر اعلام «اداره کل رقابت، مصرف و مبارزه با تخلفات» (DGCCRF) در فرانسه بررسی برخی از ژل ها و دیگر محلول های ضدعفونی کننده موجود در بازار نشان داده است که ۷۳ درصد آنها با معیارهای رایج همخوانی ندارند.
این سازمان وابسته به وزارت اقتصاد فرانسه افزوده است که استفاده از ۳۵ درصد از محصولات آزمایش شده حتی خطرناک خواهد بود.
بنا به اعلام «اداره کل رقابت، مصرف و مبارزه با تخلفات» در فرانسه میزان الکل موجود در تعداد زیادی از محصولات به فروش رسیده خیلی کم است. از طرف دیگر اطلاعات درج شده روی تعداد زیادی از محصولات نیز ناقص یا اشتباه ارزیابی شده است.
این درحالیست که مقامات فرانسه اعلام نموده اند محصولاتی را که منطبق با معیارهای رایج نبوده اند جمع آوری کرده اند.
بگفته مقامات فرانسه خیلی از محصولاتی که معیارهای رایج در تهیه آنها رعایت نشده در سیگارفروشی ها، فروشگاه های بزرگ، داروخانه ها یا بوسیله اینترنت به فروش رسیده اند.
به گزارش یورونیوز، کارشناسان سلامت از زمان آغاز همه گیری بیماری کووید ۱۹ بارها تاکید کرده اند که برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا حداقل ۶۰ درصد از محتوای محصولات ضدعفونی کننده را باید الکل تشکیل دهد.1399/09/01
12:50:10
5.0 / 5
1330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان