وزیر بهداشت اعلام نمود:

برگزاری 2 مناقصه ملی برای تامین واكسن كرونا

برگزاری 2 مناقصه ملی برای تامین واكسن كرونا به گزارش بیمارستان دی وزیر بهداشت با اعلان اینکه در زمینه تامین واکسن کرونا دو مناقصه بزرگ ملی برگزار شده است، اظهار داشت: طبق برآوردها علاوه بر 16 میلیون و 800 هزار دوز واکسنی که از سبد کووکس دریافت می نماییم،  برای واکسیناسیون تعداد بیشتری از مردم نیازمند واکسن بیشتری هستیم.به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، دکتر سعید نمکی درباره وضعیت تامین واکسن کرونا، اظهار داشت: ما برآورد کردیم که علاوه بر ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دوز واکسنی که از سبد کووکس دریافت می نماییم، برای واکسیناسیون تعداد بیشتری از مردم نیازمند واکسن بیشتری هستیم.

وی اضافه کرد: دراین زمینه هم خوشبختانه اقدام کردیم و با کشورها و سازندگان مختلف چه به صورت مستقیم چه توسط بخش خصوصی اقدام کردیم و از بخش خصوصی هم خواستیم با هر توانی که می توانند از هر کجای دنیا واکسن تهیه کنند. البته باید از منابع معتبر و مورد تایید ۱۰۰ درصد واکسن تهیه کنند.

نمکی افزود: این بخش ها در دو مناقصه ملی که برگزار کردیم شرکت کردند و تعدادی برنده شدند که داریم مذاکره می نماییم. انشاالله به زودی از مسیرهای مختلف واکسن کرونا وارد می شود و این خبر را به مردم اعلام میکنیم.

منبع:

1399/10/05
02:31:28
5.0 / 5
1072
تگهای خبر: بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان