افزایش موارد جدید مبتلا شدن به كرونا در چین و ساخت ۶ بیمارستان دیگر

افزایش موارد جدید مبتلا شدن به كرونا در چین و ساخت ۶ بیمارستان دیگر به گزارش بیمارستان دی چین برای مقابله با افزایش عفونت های جدید کووید-۱۹ که دولت می گوید مهار آن دشوارتر است روز شنبه ساخت یک بیمارستان ۱۵۰۰ اتاقی را به اتمام رساند و افراد آلوده یا کالاهایی که از خارج از کشور می آیند را مقصر این شیوع مجدد دانست.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، خبرگزاری رسمی شینهوا اعلام نموده است این بیمارستان یکی از شش بیمارستانی است که با مجموع شش هزار و ۵۰۰ اتاق در نانگونگ، جنوب پکن در استان هبی در حال ساخت است.
چین اولین کشوری بود که ویروس کرونا در اواخر سال ۲۰۱۹ در آن پیدا شد.
در موج جدید شیوع بیماری در این کشور ویروس کرونا در پکن و استان های هیلونگ جیانگ و لیائونینگ در شمال شرقی و سیچوان در جنوب غربی یافت شده است و کمیسیون بهداشت ملی چین اعلام نموده که عفونت های جدید به صورت غیرمعمولی، سریع گسترش می یابند.
خبرگزاری شینهوا همینطور اعلام نموده است که در مجموع ۶۴۵ نفر در نانگونگ و مرکز استان هبی، شیجیازژوانگ تحت درمان هستند.
دولت چین می گوید این بیماری امکان دارد از خارج از کشور نشات گرفته باشد و ویروس در مواد غذایی وارداتی و بیشتر در ماهیان منجمد کشف شده است، گرچه دانشمندان خارجی در این مورد تردید دارند.
به گزارش ایندیپندنت، در همین حال، محققان اعزامی از جانب سازمان بهداشت جهانی در ووهان، آماده بررسی ریشه ویروس بودند. این تیم که روز پنجشنبه وارد این کشور شده در قرنطینه دو هفته ای است اما مقرر است با کارشناسان چینی تماس ویدیویی برقرار کند.1399/10/28
15:15:16
0.0 / 5
845
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان