واكسیناسیون كرونا در چین و هند تا اواخر 2022 ادامه پیدا می كند

واكسیناسیون كرونا در چین و هند تا اواخر 2022 ادامه پیدا می كند به گزارش بیمارستان دی نتایج یک بررسی نشان می دهد: واکسیناسیون کروناویروس در چین و هند تا اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی ادامه پیدا می کند.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، "رویترز" در گزارشی در اینباره آورده است: برنامه واکسیناسیون کووید-۱۹ در چین و هند به علت گستردگی جمعیت تا اواخر سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت و بیشتر از ۸۵ کشور فقیر قبل از سال ۲۰۲۳ دسترسی گسترده ای به واکسن نخواهند داشت.
در صورتی که تولید سریع واکسن امید به پایان همه گیری را افزایش داده، نگرانی ها در مورد توزیع نابرابر ناشی از مشکلات تولید و معاملات دوجانبه بزرگ بین کشورهای ثروتمند و تولیدکنندگان دارو بیشتر شده است.
در این بررسی آمده است: بیشتر کشورهای در حال توسعه قبل از سال ۲۰۲۳ دسترسی گسترده به واکسن نخواهند داشت.
بعضی از این کشورها بخصوص کشورهای فقیر با مشخصات جمعیتی جوان امکان دارد انگیزه توزیع واکسن را از دست بدهند بخصوص اگر بیماری به صورت گسترده ای گسترش یافته باشد یا هزینه های در رابطه با آن بالا باشد.
به گزارش بیمارستان دی به نقل از خبرگزاری رویترز، بعید است بیشتر کشورهای آفریقایی تا اوایل سال ۲۰۲۳ تحت پوشش واکسیناسیون گسترده قرار بگیرند و در عین حال خیلی از کشورهای آسیایی تا اواخر سال ۲۰۲۲ دسترسی گسترده ای به واکسن پیدا خواهند کرد.
منبع:

1399/11/08
23:28:38
0.0 / 5
1382
تگهای خبر: بیماری , دارو , دسترسی , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان