محمدیاری:

با هرگونه رانت در استفاده از واكسن كرونا شدیدا برخورد شود

با هرگونه رانت در استفاده از واكسن كرونا شدیدا برخورد شود به گزارش بیمارستان دی یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرایط لازم جهت استفاده همه اقشار از واکسن باید در اسرع وقت فراهم گردد، تصریح کرد: با هر گونه رانت در استفاده از واکسن کرونا شدیدا برخورد شود.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، حسن محمدیاری نماینده مردم طوالش در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شمار مبتلایان به بیماری کرونا و ویروس جدید در جهان تابحال به ۱۴۲میلیون و ۷۱۴ هزار و ۷۳ نفر رسیده است و مرگ ۳ میلیون و ۴۳ هزار و ۲۲۳ نفر هم بر اثر مبتلا شدن به این بیماری تایید شده است، همینطور بنابر تازه ترین آمارها تابحال عده زیادی هم مبتلا به این بیماری شده اند آنچه که مسلم است و طی یک صد سال گذشته برای جامعه بشری بوجود آمده است همین ویروس منحوس کرونا است. آنچه که مهم می باشد مقابله با آن نیازمند به برنامه همه جانبه و جامع دارد و آنچه در مقطع کنونی اذهان جامعه را درگیر کرده است مبحث واکسن این بیماری است.
وی ادامه داد: لازم است وزارت بهداشت اعتمادسازی لازم جهت استفاده مردم از واکسن های ایرانی را به درستی انجام دهد و البته شرایط لازم جهت استفاده همه اقشار در اسرع وقت فراهم گردد و باید با هر گونه رانت در استفاده از واکسن شدیدا برخورد شود و همه چیز طبق اولویت بندی برای اقشار صدمه پذیر جامعه مهیا باشد.
این عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در عرصه سیاست خارجی، بایدن شعار بازگشت به برجام را در مورد ایران طرح می کند، چون ایران در مرکز ثقل توجه خاورمیانه ای قرار دارد اما باید بدانیم و آگاه باشیم که روسای جمهور آمریکا ید طولانی در عهد شکنی دارند و نباید راه اشتباه گذشته در برجام تکرار شود، خسارت های وارده بر اثر بی تعهدی آمریکا در برجام بر عهده چه کسی خواهد بود؟
محمدیاری اظهار داشت: در ارتباط با برجام مردم خواستار گزارش شفاف، دقیق، رسمی و عامه فهم هستند تا همه چیز را در ارتباط با هر آنچه در سرنوشت مملکتشان موثر خواهد بود بدانند به امید روزهای بهتر برای نظام اسلامی.
نماینده مردم طوالش در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: یکی از مهم ترین چالش های کشاورزی منطقه امسال بحران کم آبی است، باید بحران آب را پیشبینی و مدیریت نماییم، نکته مهم دیگر، اهمیت حمایت بیمه ای از کشاورزان است بخصوص در فصل برداشت چون که علاوه بر بحران کم آبی با بحران بارش های شدید و ناگهانی در فصل برداشت محصول مواجه هستیم موضوعی که پارسال خسارت قابل توجهی به کشاورزان وارد کرد.
منبع:

1400/01/31
19:19:19
5.0 / 5
343
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , بیمه , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان