دپارتمان بهداشت ایالات متحده:

واکسن های یادآور به روز شده کووید-۱۹ در ماه سپتامبر در دسترس قرار می گیرند

واکسن های یادآور به روز شده کووید-۱۹ در ماه سپتامبر در دسترس قرار می گیرند به گزارش بیمارستان دی دپارتمان بهداشت ایالات متحده اعلام نمود: واکسن های یادآور به روز شده کووید-۱۹ ممکنست در ماه سپتامبر در دسترس قرار گیرند.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده روز گذشته (جمعه) اعلام نمود: دُزهای یادآور واکسن کرونای مدرنا و فایزر که برای هدف قرار دادن زیرسویه های اُمیکرون به روز شده اند، می توانند اوایل پاییز در دسترس قرار گیرند.
سازمان غذا و داروی ایالات متحده در ماه ژوئن به تولید کنندگان واکسن سفارش کرد که دُزهای یادآور خویش را با افزودن عناصر BA.۴/۵ و ایجاد یک دُز یادآور دو ظرفیتی به روز کنند.
به قول یکی از سخنگویان سازمان غذا و داروی ایالات متحده، دو شرکت داروسازی فایزر و مدرنا پیشبینی کرده اند واکسن های اصلاح شده اوایل ماه سپتامبر در دسترس باشند.
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، سخنگوی سازمان غذا و داروی ایالات متحده اظهار داشت: افراد ۵۰ ساله و بالاتر که دومین دُز یادآور را دریافت نکرده اند باید حالا برای واکسیناسیون اقدام و همچنان می توانند از گزینه های موجود استفاده کنند.
منبع:

1401/05/08
18:43:49
5.0 / 5
329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان