نماینده دزفول در مجلس:

پیشرفت های چشم گیر ایران در حوزه درمان افتخارآمیز است

پیشرفت های چشم گیر ایران در حوزه درمان افتخارآمیز است به گزارش بیمارستان دی، نماینده دزفول در مجلس ضمن اشاره به پیشرفت چشم گیر ایران در حوزه درمان اظهار داشت: افراد زیادی از کشورهای اروپایی برای دریافت خدمات درمانی به ایران می آیند.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از مهر، سید احمد آوایی قبل از ظهر امروز پنجشنبه در آئین بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان تأمین اجتماعی دزفول که در محل این بیمارستان برگزار شد، اظهار نمود: امروز که سال ها از دوران هشت ساله دفاع مقدس می گذرد، روحیه افرادی که همچون دوران دفاع مقدس درحال تلاش و خدمت رسانی جهادی و خالصانه به مردم هستند نباید تضعیف شود.
وی اضافه کرد: ما در اسلام چیزی به نام بازنده نداریم و هر فردی صادقانه و خالصانه به مردم خدمت کند پیروز و برنده است.
نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت های ایران در حوزه درمان اشاره نمود و اظهار داشت: برخی خدمات گسترده و متنوعی که ایران در حوزه درمان عرضه می دهد در کشورهایی نظیر آمریکا و انگلیس وجود ندارد و افراد زیادی از کشورهای اروپایی برای درمان به ایران می آیند.
آوایی افزود: علت رجوع افراد از کشورهای خارجی به ایران برای دریافت خدمات درمانی به علت کیفیت و پیشرفت ما در این عرصه و همینطور سرعت روند پذیرش و درمان و هزینه مناسب می باشد در حالیکه در کشورهای اروپایی چنین امتیازاتی وجود ندارد.
وی، خدمات و پیشرفت های صورت گرفته در حوزه درمان در ایران را بسیار ارزشمند و افتخار آمیز توصیف کرد و اضافه کرد: در روستاهای کشور هم بهترین خدمات درمانی عرضه می شود.
نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: همچون دوران دفاع مقدس هر جا که مردم وارد میدان شده و یاریگر ما بوده اند موفق شده ایم؛ ازاین رو سازمان تأمین اجتماعی، وزارت بهداشت و مجموعه دولت به تنهایی نمی توانند در حوزه درمان و بهداشت موفق باشند و همواره نیازمند حمایت و همراهی مردم و خیران هستند ضمن این که دزفول شهر خوشنامی در حوزه خیران است.
آوایی تصریح کرد: همواره با تمام توان در کنار مجموعه بیمارستان تأمین اجتماعی دزفول خواهم بود و برای پیشرفت و توسعه آن به منظور خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نخواهم کرد.
وی اظهار داشت: پیام شهدا اینست که ما هر کجا قرار داریم به وظیفه خود به درستی و خالصانه عمل نماییم تا شرمنده شهدا و مردم نباشیم.
به گزارش بیمارستان دی به نقل از مهر، به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد، روز مقاومت و پایداری مردم دزفول طی آئینی با حضور تعدادی از مسؤلان محلی و مسؤلان سازمان تأمین اجتماعی استان دو بخش بستری جراحی و بخش مراقبت های ویژه( ICU) در بیمارستان تأمین اجتماعی دزفول راه اندازی شد.

1402/02/31
13:25:54
5.0 / 5
287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان