نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

نیازهای درمانی روستاها احصا شود

نیازهای درمانی روستاها احصا شود به گزارش بیمارستان دی، نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به ضرورت ارتقای کیفیت خدمت رسانی در عرصه بهداشت و درمان استان اظهار داشت: احصای نیازهای درمانی به ویژه در روستاها ضروریست.به گزارش بیمارستان دی به نقل از مهر، حجت الاسلام مرتضی مطیعی بامداد سه شنبه در دیدار با رئیس، معاونان و قسمتی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به میزبانی دفتر خود در سمنان، ضمن بیان این که نیازهای هر منطقه از استان در بخش درمان به ویژه روستاها می بایست احصا و اولویت بندی شود، ابراز کرد: احصای نیازهای درمانی هر منطقه رسالت دانشگاه های علوم پزشکی است.
وی با اعلان اینکه احصای نیازها و اولویت بندی آنها به مسئولان دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود کمک می نماید تا برمبنای واقعیت ها، برنامه ریزی کنند، اضافه کرد: اگر نیاز درمانی مردم به درستی شناسایی شود میزان راندمان در بخش بهداشت و درمان افزایش خواهد یافت.
امام جمعه سمنان با اشاره به ضرورت پرهیز از موازی کاری در بخش درمان و بهداشت، اظهار داشت: باید از ظرفیتهای مردمی مانند خیران بهداشت و درمان به خوبی بهره گیری کرد تا بتوانیم به مردم بهتر خدمت رسانی نماییم.
مطیعی با اعلان اینکه مردم میامی امروز یک مطالبه جدی در حوزه رفع مشکلات درمانی به ویژه بیمارستان امام رضا (ع) در این شهرستان دارند، بیان داشت: بیمارستان بسیار خوبی در این شهرستان تولید شده اما نیاز است که مشکلات و کاستی های آن هم برطرف شود.
وی با اعلان اینکه وقتی مردم از بخش های مختلف یک بیمارستان استفاده می نمایند به خدمات و زحمات دلگرم نیز خواهند شد، اظهار داشت: رفع مشکلات بیمارستان میامی به ویژه در عرصه اورژانس و داروخانه حتما مد نظر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود باشد.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اعلان اینکه شاهرود و میامی که منطقه خدمت رسانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود شمرده می شود، دارای روستاهای پرشمار هستند، اظهار داشت: باید شرایطی ایجاد شود که اهالی روستاهای دو شهرستان به خدمات بهداشتی و درمانی دسترسی داشته باشند.


منبع:

1402/06/29
09:00:37
5.0 / 5
255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان