رئیس دانشگاه علوم پزشكی سمنان:

مرکز تحقیقات و درمان سرطان در سمنان مجوز قطعی گرفت

مرکز تحقیقات و درمان سرطان در سمنان مجوز قطعی گرفت به گزارش بیمارستان دی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از صدور مجوز قطعی مرکز تحقیقات سرطان در سمنان توسط وزارت بهداشت اطلاع داد.کامران قدس در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به صدور مجوز مرکز تحقیقات سرطان در سمنان از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی، تصریح کرد: شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور با تأسیس مرکز تحقیقاتی سرطان در سمنان موافق کرد.
وی با اشاره به اینکه این مورد گام مهمی در جهت درمان بیماران سرطانی در درون استان سمنان است، اضافه کرد: این مرکز الان ۱۵ محقق بالینی و علوم پایه دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به اینکه مرکز تحقیقاتی سرطان سمنان متخصصانی در زمینه تشخیص و درمان انواع سرطان ها را خواهد داشت، تصریح کرد: موافقت اصولی این مرکز سال ۹۳ دریافت شده بود و حالا امروز شاهد صدور مجوز قطعی آن هستیم.
قدس با اشاره به اینکه این مرکز همینطور متخصصانی در رشته های هماتولوژیک، پاتولوژی، رادیوتراپی، شیمی درمانی و.... را در خود جای خواهد داد، اظهار داشت: راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان در سمنان به درمان این بیماری کمک شایانی خواهد نمود چونکه ظرفیتهای علمی و تحقیقاتی و درمانی بسیار خوبی در این مرکز وجود دارد.
وی همکاری در انجام پروژه های تحقیقاتی و درمانی را همچون مزیت ها و خصوصیت های مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی سمنان خواند.


منبع:

1403/04/13
09:50:19
5.0 / 5
123
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان