سازمان تامین اجتماعی اعلام كرد

تشكیل پرونده الكترونیك برای مصرف كنندگان داروی انسولین

تشكیل پرونده الكترونیك برای مصرف كنندگان داروی انسولین به گزارش بیمارستان دی سازمان تامین اجتماعی از آغاز سال جاری برای بیماران دیابتیك مصرف كننده انواع انسولین های قلمی، نسبت به تشكیل پرونده و اختصاص سهمیه دارو بر مبنای دستورالعمل های علمی اقدام نموده است.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، این سازمان در جهت اجرای بند "ج" ماده ۷۴ قانون برنامه ششم توسعه كشور و بند "ب" تبصره ۱۷ قانون بودجه سال ۹۷ در خصوص انجام خرید راهبردی سازمان های بیمه گر بر مبنای دستورالعمل ها و راهنماهای بالینی، نسبت به تشكیل پرونده و تخصیص سهمیه دارو به این بیماران اقدام نموده است.

به گزارش اداره كل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بر طبق این دستورالعمل، بیماران دیابتیك تحت پوشش این سازمان می توانند با رفتن به دفاتر رسیدگی به اسناد پزشكی و عرضه مدارك پزشكی، نسبت به تشكیل پرونده الكترونیك دیابت و دریافت دارو از داروخانه بر مبنای سهمیه تعیین شده در پرونده خود اقدام نمایند.
گفتنی است، بیماران دیابتی برای دریافت داروی انسولین قلمی فقط یكبار به منظور تشكیل پرونده به دفاتر رسیدگی به اسناد پزشكی رجوع می كنند و از آن پس، جهت دریافت دارو صرفا به داروخانه رجوع می كنند.1398/05/28
15:09:01
5.0 / 5
4361
تگهای خبر: بیمه , پزشك , پزشكی , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان