تشكیل جلسه اضطراری ستاد فرماندهی كرونا در پایتخت

تشكیل جلسه اضطراری ستاد فرماندهی كرونا در پایتخت به گزارش بیمارستان دی فرمانده عملیات مدیریت بیماری كرونا در كلانشهر تهران از برگزاری جلسه اضطراری اطلاع داد.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در حاشیه جلسه ستاد فرماندهی کرونای تهران اظهار نمود: در روز های اخیر در تهران در وضعیت اخطار بوده ایم و وضعیت بسیار شکننده ای در این شهر حاکم است، آمار مبتلایان، فوتی ها و افراد نیازمند بستری طی 10 روز گذشته به صورت صعودی رو به افزایش بوده است.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران اظهار داشت: همه اعضایی که در جلسه امروز حضور داشتد نگرانی خویش را از شرایط فعلی ابراز کرده و قرار شد تا تصمیمات جدی، کارا و موثرتری با انسجام بین بخشی صورت گیرد.
وی اظهار نمود: نمایندگان دستگاه های اجرایی، انتظامی، نظارتی، نیروهای مسلح، روسای دانشگاه علوم پزشکی و.. در جلسه امروز حضور داشتند.
وی با اشاره به اینکه نیازمند مداخلات و اقدامات سختگیرانه تر هستیم، افزود: مقرر شد نمایندگان دستگاه ها با کارهای کارشناسی که در دستگاه های خود انجام خواهند داد، بسته ای را در زمینه کنترل بیماری در ابعاد مختلف اماده کنند تا بعدازظهر امروز در جلسه اضطراری که با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت برگزار می شود، ارائه شود.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اضافه کرد: به نظر می آید فرایندی که در تهران با آن روبرو می باشیم، هم در زمینه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و هم درباره شیوه نامه های بهداشتی، کمتر مورد توجه واقع شد ضمن آنکه رفتن به مراکز بهداشتی درمانی افزایش یافته است ازاین رو نیازمند مداخلات جدی تری هستیم.
منبع:

1399/04/18
14:26:47
5.0 / 5
2230
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان