صندوق سیار ویژه بیماران كرونایی بیمارستان ها

صندوق سیار ویژه بیماران كرونایی بیمارستان ها به گزارش بیمارستان دی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن اشاره به وضعیت رعایت پروتکلهای بهداشتی در شعب دریافت رای، از اختصاص صندوق رای سیار جهت مشارکت و رای دادن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها اطلاع داد.دکتر علیرضا رییسی در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: افرادی که بیمار مبتلا به کرونا بوده و در بیمارستان بستری هستند، وزارت کشور برایشان صندوق سیار می برد و در همانجا از آنها دریافت رای می کند.

وی اضافه کرد: همینطور یکسری شُعب هم با همکاری وزارت کشور انتخاب شده اند که فهرست آن در اختیار وزارت کشور است و امروز هم خواستیم که یکبار دیگر این شعب را اعلام کنند که این شعب مخصوص بیماران مبتلا به کرونا است.

رییسی افزود: این مورد دو خاصیت دارد؛ یکی این که بیماران مبتلا به کرونا که برای رای دادن رجوع می کنند، با سایر افراد سالم در یکجا نخواهند بود و دوم این که امکان مشارکت و رای دادن برای بیماران مبتلا به کرونا فراهم می شود.

وی درباره وضعیت رعایت پروتکل ها در حوزه های انتخابیه، ضمن اشاره به مشارکت خوب مردم در انتخابات، اظهار داشت: هم اکنون خوشبختانه وضعیت رعایت پروتکلهای بهداشتی خیلی خوب است. تابحال طبق گزارشاتی که به ما رسیده است، به جز یکی دو تا از شهرها که به صورت موقت مقداری تجمع ایجاد شده، بود، حالا وضعیت خوب است.

رییسی اظهار داشت: تمام تمهیداتی که وزارت بهداشت اعلام نموده بود، شامل حضور ناظر بهداشتی و... کاملا انجام شده است.

منبع:

1400/03/29
11:26:44
5.0 / 5
471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان