جانشین فرمانده كل سپاه:

بعد از بی نیازی كشور از واكسن نورا، آنرا در اختیار دیگر كشورها می گذاریم

بعد از بی نیازی كشور از واكسن نورا، آنرا در اختیار دیگر كشورها می گذاریم دریادار فدوی اظهار داشت: با تولید واکسن کرونا از طرف دانشگاه بقیه الله (عج)، بعد از بی نیازی کشورمان، این واکسن را در اختیار مردم مستضعف دیگر کشورها خواهیم گذاشت.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از سپاه نیوز، سردار دریادار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه بامداد امروز (شنبه) در آیین افتتاح درمانگاه چندتخصصی مرکز ژنتیک نور دانشگاه بقیه الله (عج) گفت: هر مجموعه و سیستمی دو وجه دارد که شامل قوانین و دستورالعمل ها است و جهت دوم که دیده نمی گردد، روح سیستم است؛ بدین سبب بسیاری از کارهایی که در سپاه صورت می گیرد، سبب تعالی سپاه می شود و ماندگار خواهد بود.

وی ادامه داد: هرچند این مرکز به برکت خون شهدا به وجود آمده است، ولی برکت بیشتر زمانی در اینجا تجلی پیدا می کند که عموم مردم کشورمان و حتی سایر کشورها بتوانند از امکانات آن بهره ببرند.

جانشین فرمانده کل سپاه عنوان کرد: خداوند در قرآن می فرماید که همه آسمان ها و زمین را مسخر انسان آفریده است و این یعنی این که علم دنیای بی انتهایی است که می تواند برای انسان ها خیر به همراه داشته باشد.

سردار فدوی افزود: دراین زمینه سپاه تمام توجه و توان خودرا به کار می گیرد تا در علم ژنتیک پیشرفت بیشتری داشته باشد؛ برای اینکه خیرات بسیار زیادی به دنبال دارد؛ پس یکی از توجهات ما باید همین موضوع باشد.

وی با اشاره به تولید واکسن بومی «نورا» افزود: از طرف دیگر، چون عمق بخشی خارجی یکی از ماموریت های سپاه است، با تولید واکسن کرونا از طرف دانشگاه بقیه الله (عج)، بعد از بی نیازی کشورمان، این واکسن را در اختیار مردم مستضعف دیگر کشورها خواهیم گذاشت.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: همه بیمارستان های سپاه در کشور باید زیرمجموعه دانشگاه بقیه الله (عج) باشند و این در حالیست که حتی بیمارستان بقیه الله (عج) هم زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار دارد؛ این موضوعی است که تحقق آنرا دنبال خواهیم کرد.
1400/04/26
21:24:06
5.0 / 5
131
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان