خبرهای خوش وزیر بهداشت برای پزشکان و مردم مناطق کم برخوردار در آستانه روز پزشک

خبرهای خوش وزیر بهداشت برای پزشکان و مردم مناطق کم برخوردار در آستانه روز پزشک به گزارش بیمارستان دی، وزیر بهداشت از برداشته شدن سقف کارانه پزشکان شاغل در مناطق محروم اطلاع داد و اظهار داشت: بر این اساس پزشکان و کادر سلامت اگر به مناطق محروم روند، می توانند درآمد خوبی داشته باشند و مردم این مناطق هم می توانند انواع و اقسام متخصصان را در دسترس داشته باشند.به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، دکتر بهرام عین اللهی، اظهار داشت: یک خبر خوش برای مردم مناطق محروم داریم و آن این که ما سقف درآمد کارانه را برای پزشکان شاغل در مناطق محروم برداشتیم و بر این اساس پزشکان و کادر سلامت اگر به مناطق محروم روند، می توانند درآمد خوبی داشته باشند. از طرفی هم مردم مناطق محروم می توانند انواع و اقسام متخصصان را در دسترس داشته باشند.

وی اضافه کرد: در زمینه پزشک خانواده کاملا آمادگی داریم. مانع اصلی که در این حوزه داریم، بحث بودجه است و اگر بودجه مورد نظر آن تامین گردد می توانیم آنرا پیش بریم. مانند آنچه که در دارویار صورت گرفت.

وی اظهار داشت: البته پزشک خانواده در دو استان مازندران و فارس اجرا می شود. برای اجرای کشوری آن بسته های ما کاملا آماده است و با تأمین منابع مالی شروع به اجرای این طرح می نماییم.
1401/06/01
09:34:09
5.0 / 5
192
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , دارو , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان