تکمیل بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی در بهارستان تهران

تکمیل بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی در بهارستان تهران به گزارش بیمارستان دی، مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در امور مشارکت های اجتماعی از تکمیل پروژه بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی در شهرستان بهارستان در استان تهران اطلاع داد و اظهار داشت: مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان هم تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، دکتر سید رضا محسن زاده، اظهار داشت: مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان در وسعتی به متراژ ۶ هزار و ۴۰۰ مترمربع و پنج طبقه ایجاد می شود.
وی با اشاره به اینکه تجهیز کارگاه و گودبرداری پروژه مرکز تولد بیمارستان امام حسین(ع) انجام شده است، اضافه کرد: بر مبنای تفاهمنامه امضاء شده با شرکت پیمانکار این پروژه تا مهر ماه سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می رسد.
محسن زاده ضمن اشاره به جمعیت حدود ۸۰۰ هزار نفری بهارستان، اظهار نمود: بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی حضرت ابوالفضل (ع) هم که با هدف رفع نیاز درمانی شهروندان بهارستانی در سالهای قبل شروع شده بود، با عنایت به تفاهمنامه جدید و اصلاح نقشه ها در متراژ ۳۲ هزار مترمربع تکمیل می شود.
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در امور مشارکت های اجتماعی، تصریح کرد: ساخت کامل این دو پروژه در شهرستان بهارستان هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد که ان شاءالله با حمایت خیرین سلامت تأمین می شود.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، وی اظهار داشت: حدود ۲۰پروژه نیمه تمام ساختمانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران وجود دارد که در مدت یک سال قبل ۱۴ واحد آن تعیین تکلیف شدند و بزودی به سرانجام می رسند.
منبع:

1401/07/11
10:16:19
5.0 / 5
134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان