كد ۷۲۴ در روزهای نوروز در بیمارستان امام حسین (ع) فعال است

كد ۷۲۴ در روزهای نوروز در بیمارستان امام حسین (ع) فعال است بیمارستان دی: از ۲۹ اسفند تا كنون ۴ بیمار در چارچوب كد ۷۲۴ به بیمارستان امام حسین (ع) ارجاع شدند كه با حضور به موقع پزشكان متخصص و فوق تخصص روند درمان بیماران در كوتاه ترین زمان ممكن انجام شد.به گزارش بیمارستان دی به نقل از مهر، از ۲۹ اسفند تا كنون ۴ بیمار در چارچوب كد ۷۲۴ به بیمارستان امام حسین (ع) ارجاع شدند كه با حضور به موقع پزشكان متخصص و فوق تخصص روند درمان بیماران در كوتاه ترین زمان ممكن انجام شد.
در دومین روز فروردین ۹۸ آقای ۵۵ ساله با فلج نیمه راست بدن و عدم توانایی صحبت كردن از دو ساعت قبل توسط اورژانس ۱۱۵ بعنوان كد ۷۲۴ به اتاق CPR بخش اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) منتقل و بلافاصله توسط سرویس طب اورژانس ویزیت و اقدامات اولیه انجام و سی تی اسكن مغز انجام شد.
در بررسی های تكمیلی توسط سرویس نورولوژی بیمار كاندید ترومبوكتومی شده كه با حضور دكتر آقامیری فلوشیپ اینترونشن و استروك در اتاق Cath lab آنژیوگرافی شد و در آنژیوگرافی مشخص شد شریان كاروتید و Middle cerebral (MCA) چپ به طور حاد مسدود بوده كه ترومبكتومی كاروتید و MCA انجام و بیمار به ICU انتقال یافت. هم اكنون وضعیت بیمار پایدار می باشد و قدرت اندام ها در حال برگشت است.

1398/01/11
15:05:39
5.0 / 5
4777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان