گندزدایی مكان ها و وسایل نقلیه عمومی تا كنترل ویروس كرونا ادامه دارد

گندزدایی مكان ها و وسایل نقلیه عمومی تا كنترل ویروس كرونا ادامه دارد بیمارستان دی: معاون مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت از گندزدایی مكان ها و وسایل عمومی برای مهار كرونا از آغاز شیوع بیماری اطلاع داد و اظهار داشت: این روند تا زمانی كه بیماری كنترل شود ادامه خواهد داشت.


به گزارش بیمارستان دی به نقل از ایسنا، مهندس فرهادی در مورد گندزدایی وسایل و اماكن عمومی، اظهار داشت: مكان هایی مانند فرودگاه ها، پایانه های اتوبوس رانی، مساجد، متروها، اتوبوس ها، قطارها و... لازم است مبادرت به گندزدایی سطوح نماییم.
وی با اشاره به اینكه تنها متولی این كار وزارت بهداشت نیست، تصریح كرد: سایر دستگاه ها مانند شهرداری ها، وزارت راه و... كنار ما هستند. عملیات گندزدایی سطوح درچند وعده مختلف در روز و بخصوص برای زمان های پیك كاری و تردد مردم انجام می دهد.
وی با اشاره به اینكه شرط اصلی مهار ویروس رعایت نكات بهداشتی است، اظهار داشت: گندزدایی مبلمان شهری، لوازم بازی كودكان در پارك ها و... هم به كرات انجام می شود.
فرهادی تصریح كرد: كار گندزدایی از وسایل عمومی از آغاز بروز بیماری تا زمان كنترل و مهار آن صورت خواهد گرفت و كارمان را ادامه می دهیم.
او در آخر با اشاره به اینكه ضدعفونی كردن مراكز عمومی با مواد ضدعفونی كننده بر پایه الكل انجام می شود، تاكیدكرد: این مواد عارضه ای برای مردم نخواهد داشت اما ضدعفونی كردن سطوحی مانند سرویس های بهداشتی كه با موادی بر پایه كلر كار ضد عفونی آن انجام می شود، در زمان هایی انجام می شود كه مردم حضور نداشته باشند.1398/12/07
17:16:37
5.0 / 5
4028
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان