فرمانده نیروی زمینی ارتش:

جنگ بیولوژیكی گریبان كشور را گرفته است

جنگ بیولوژیكی گریبان كشور را گرفته است بیمارستان دی: فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: امروز با یك جنگ بیولوژیكی مواجه هستیم كه گریبانگیر كشور شده است و همانگونه كه در دوران انقلاب و دفاع مقدس پیروز شدیم در این حوزه نیز پیروز خواهیم شد.به گزارش بیمارستان دی به نقل از مهر، امیر كیومرث حیدری شامگاه سه شنبه در دیدار با مدیر حوزه های علمیه سراسر كشور، بیان كرد: ارتش برای مقابله با كرونا اخیرا قرارگاه جهادی در قم راه اندازی كرده و با هماهنگی لازم با استانداری خدماتی را برای مقابله با این ویروس ارائه می دهد.
وی ارتش را آماده جانفشانی دانست و اضافه كرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در زمینه خدمت به ملت تلاش نموده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی افزود: امروز با یك جنگ بیولوژیكی مواجه هستیم كه گریبانگیر كشورمان شده است و همانگونه كه در دوران انقلاب و دفاع مقدس پیروز شده ایم در این حوزه نبرد نیز پیروز خواهیم شد.
وی ایران با اشاره به اینكه ارتش جمهوری اسلامی همه ظرفیت ها و توانمندی های خودرا برای مقابله با بیماری كرونا تجهیز كرده است، اضافه كرد: در تلاشیم تا این بیماری طولانی نشود.
امیر حیدری بیان كرد: بیمارستان ۵۰ تختی در پردیسان قم توسط ارتش به وجود آمده كه قابلیت گسترش تا هزار تخت را دارد و دارای كادری مجرب است.
وی اظهار داشت: هیچیك از افرادی كه برای خدمت رسانی وارد قم شده اند به اجبار نبوده است بلكه وظیفه خودرا در خصوص ولایت مداری و خدمت به مردم دانسته اند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به ضدعفونی كردن معابر عمومی و پرتردد، اضافه كرد: ضد عفونی معابر یك روز در بین توسط ارتش انجام شد ضمن اینكه تیمی در حرم مطهر مستقر شده و مبادرت به ویروس زدایی می كند.
وی با اشاره به اینكه ارتش همزمان با شیوع كرونا به توزیع اقلام بهداشتی در بین مردم اقدام نمود، اظهار داشت: تولید مواد بهداشتی، ماسك، گان پزشكی و مواد ضدعفونی همچون توانمندی های ارتش است برای اینكه ارتش در زمینه تولید لباس های ویژه كادر پزشكی تجهیزات خوبی دارد.
امیر حیدری ابراز كرد: در صورتیكه قابلیت ارائه مواد اولیه همچون پارچه در قم وجود داشته باشد، ما آمادگی لازم برای تولید را داریم ضمن اینكه از كادر متخصص پزشكی و درمانی نیز برخوردار هستیم.
وی با اشاره به اینكه در استان قم در چارچوب ستاد بحران، مدیریت خوبی درباب كنترل و پیش گیری از كرونا انجام شده است، اضافه كرد: امیدواریم بتوانیم با مشاركت دستگاه های اجرایی قم و علوم پزشكی هر چه زودتر این ویروس را ریشه كن نماییم.


منبع:

1398/12/21
15:11:18
5.0 / 5
3448
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بیمارستان دی
deyhospital.ir - تمامی حقوق سایت بیمارستان دی محفوظ و متعلق به مالک دامنه است

بیمارستان دی

بهداشت و درمان